מתנות מקוריות לסבא וסבתא

מתנות לסבא וסבתא

סבא וסבתא הם היקרים לנו מכל, ובדרך כלל הם אלו שאוהבים לפנק במתנות, אבל לפעמים מגיע הזמן שלנו להעניק להם מתנות היישר מעומק הלב. לאירועים משמחים כמו ימי הולדת, ימי שנה, סתם כדי לעשות להם טוב בלב – איגדנו בשבילכם מספר מתנות שיתאימו לסבא וסבתא ויעשו להם טוב על הלב. אז מה כדאי לקנות לסבא וסבתא האהובים?

סט מצעים – מתנה יעילה אך מפנקת

אין מישהו שאין לו שימוש בסט של מצעים, וכשמדובר בסט מצעים איכותי במיוחד, זו יכולה להיות מתנה שתביא הרבה מאוד תועלת. סבא וסבתא אולי לא יקנו לעצמם מצעים ביום יום, ואם כבר קונים מתנה, זו הזדמנות מצוינת לחדש להם את המלאי. כדאי לבחור במצעים איכותיים ברמה גבוהה כדי שיחזיקו לזמן ארוך ויעמדו בכביסות, ובדיוק בגלל זה בחרנו את המצעים של take a nap שעומדים בדיוק בקריטריון הזה. אין ספק שמדובר במתנה מנצחת שתביא הרבה תועלת ותפנק את הסבא והסבתא במיטה בכל לילה מחדש.

טיפ: מומלץ לוודא את המידות של המזרן שלהם ולהתאים את הסט אליו, כדי שלא יצטרכו ללכת ולהחליף את המתנה.

מוצרי טיפוח

את מוצרי הטיפוח כדאי להתאים לצרכיהם של סבא וסבתא, ובנפרד. לסבא ניתן לתת מוצרי טיפוח העור (כן, גם בגיל השלישי חשוב לשמור על שגרת הטיפוח!), טיפוח השיער או הציפורניים. לסבא ניתן להעניק  מוצרים לגילוח, למקלחת או לתספורת אם הוא יכול להסתפר בעצמו. מדובר במתנות שיתנו להם הרבה ערך ויוכלו לסייע להם להרגיש טוב בכל יום מחדש.

מכשיר מסאג' נייד

זה לא סוד שבגיל השלישי הגוף שלנו מתחיל להראות את סימני הגיל, ורבים מבני הגיל הזה חווים בעיות רפואיות וכאבים. אם הסבא והסבתא סובלים מכאב או מנוקשות באזור מסוים, מלבד הטיפול הרפואי שהם זקוקים לו, תוכלו להעניק להם מכשיר מסאג' קטן ונייד שיכול קצת להקל עליהם. גם אם הם לא סובלים מבעיות רפואיות משמעותיות, מדובר במתנה מפנקת שתהפוך כל ערב לפינוק של ממש. אפשר להשיג את המוצר הזה בכל חנות מתנות, וגם באליאקספרס (כמו עוד מוצרים אחרים שיתאימו לבני הגיל השלישי), שם ייתכן הבדל משמעותי במחיר.

תשמישי קדושה

סבא וסבתא מאמינים או שומרים שבת? פמוטים, תפילין, נטלה, בית מזוזה או קלף מזוזה (ובייחוד אם יש להם בבית מזוזה ישנה שזקוקה לחידוש) הם מתנה מתחשבת שתיתן להם ערך רב. את תשמישי הקדושה ניתן להשיג בכל חנות תשמישי קדושה או אונליין, ואפילו בהזמנה אישית. רוצים לשדרג את המתנה? כדי לצרף אליה ברכה שתתקבל מרב מוסמך, וזה יהפוך את המתנה למיוחדת הרבה יותר.

סבא וסבתא חורשים את הארץ? ציוד לטיולים זה מה שהם צריכים

אנשים רבים בגיל השלישי מגלים את חיי החופש ומתחילים לטייל ולחרוש את הארץ. נכון שבזמן קורונה אי אפשר לצאת לחו"ל, אבל ציוד לטיולים ומחנאות יוכל להתאים מאוד לחובבי הטיולים. תיקים ותרמילים, סט של פק"ל קפה ורכות בישול לשטח יתגלו כמאוד שימושיים. כדאי להתאים את מתנה לסוג הטיולים שאוהבים, למשל יש הבדל בין טיול קמפינג לטיולי טבע או ביקורים באתרים היסטוריים או לאומיים וכו'.

דיפיוזר ושמנים אתריים

אין כמו דיפיוזר עם שמנים טובים וריחניים כדי לשפר את האווירה בבית ולהוסיף לו ניחוח של ספא. קנו דיפיוזר והוסיפו לו כמה שמנים אתרים עם ריח טוב, והינה לכם מתנה מצוינת שתעשה לסבא וסבתא נעים בבית. כדאי לוודא איתם אילו ריחות הם אוהבים כדי לקלוע לטעם האישי שלהם.

אם אתם מחפשים מתנה לסבא וסבתא, כדאי לזכור שהעיקר הוא הכוונה, אבל לגיל השלישי כדאי לתת מתנות שיש להן שימוש, פשוטות לתפעול וייתנו ערך אמיתי לפי האופי, ההעדפות ותחומי העניין שלהם. בהצלחה ומזל טוב!