משחקים יחד עם הנכדים: 5 פעילויות כפיות לכל המשפחה

הזמן עם הנכדים הוא זמן יקר שאותו צריך לנצל כהלכה, כל זאת כחלק מהבנה כי הילדים גדלים מהר וזמן האיכות שיש לכם כסבים וסבתות הופך להיות מצומצם יותר ככל שהם גדלים. בשביל לנצל את הזמן ולהוביל ליצירה של זמן איכות בלתי נשכח, בחרנו להציג את חמשת הפעילויות הכי כיפיות לכל המשפחה. מוכנים? בואו נצא לדרך!

משחק באמצעות צעצועים

דרך מצוינת להעביר את הזמן ביחד עם הילדים יכולה להתבצע באמצעות רכישה של צעצועים. בשנים האחרונות ובייחוד בזמן מגפת הקורונה נרשם זינוק בכל הקשור לרכישה של צעצועים לילדים, וזאת בשל היכולת לנצל את הזמן לטובת משחק משותף שהוא גם בעל אלמנט מגבש אבל גם מאפשר להרחיק את הילדים מהמסכים ואף להוביל ליצירה משותפת של אלמנטים . באתר של סטימצקי תמצאו מגוון רחב של צעצועים לילדים שהם רבי מכר לצד צעצועים חדשים, בעלות כספית אטרקטיבית ועם משלוח מהיר המתבצע עד הבית.

פעילות יצירה

בשביל להעביר ביחד עם הנכדים את הזמן בכיף, לא צריך ישר להדליק את הטלוויזיה או לחפש טיול. כל מה שצריך הוא פעילות יצירה שמתאימה גם למבוגרים כמו גם ילדים. בסקירה הבאה תוכלו למצוא הצעות מעולות לפעילות יצירה לכל המשפחה, כאשר החדשות הטובות הן שכעת אפשר לבצע הזמנה של פעילויות יצירה במשלוח  מהיר עד הבית ובכך להוביל ליצירה של זמן איכות מהנה ביחד עם הנכדים שלוקחים איתכם חלק פעיל בפעילות כמו למשל פיסול, צביעה במספרים ועוד.

 

 

משחקי קלפים

רוצים ללמד את הנכדים שלכם אודות חשיבה אסטרטגית? ובכן, דרך הזמנה של משחקי קלפים כמו למשל המשחק קאטן תוכלו להוביל ליצירה של זמן איכות כיפי במיוחד, בייחוד בשל היכולת לנצל את המשחק הזה גם לטובת בילוי משפחתי מהנה שמכניס אלמנט של תחרות לצד מסתורין. אם עד לפני מספר שנים היו מעט מאוד משחקי קלפים, כיום התמונה שונה לחלוטין בזכות פיתוח של משחקי קלפים שיכולים להתאים גם לילדים צעירים יותר וגם לנכדים מתבגרים, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר לניצול הזמן על הצד הטוב ביותר.

צביעה של חוברת

צביעה של חוברת היא דרך מעולה ליצור זמן איכות מהנה המבוסס על אומנותיות לצד ביטוי עצמי שמגיע לידי ביטוי באמצעות צביעה של חוברת, במגוון סגנונות. המחירים הנגישים של החוברות כמו גם היכולת לבצע רכישה של צבעים בעלות כספית מינורית למדי תאפשר לכם להתקרב לנכדים שלכם ואף ליצור בסופו של דבר אלמנטים יפהפיים שאותם ניתן בהמשך למסגר ובהתאם לכך להפוך את החוברת ליצירת אומנות של ממש, מעשה ידכם.

אפייה משותפת

אפייה משותפת של עוגיות או עוגות תאפשר לכם להוביל ליצירה של מערך שבמסגרתו אתם מנצלים את הזמן בשביל לחשוף את הילדים לטכניקות בישול ואפייה שמעשירות את הידע ואף הופכות את הקשר ביניכם למיוחד יותר, בעקבות האצלת סמכויות כמו גם תחושה של אחריות שנוצרת אצל הילדים במסגרת השהות במטבח.

לסיכום

באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן ויישום שלהם תוכלו גם אתם כסבא וסבתא גאים לנצל את הזמן שהנכדים מגיעים לטובת זמן איכות משמעותי ומהנה במיוחד. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין מראש את הצעצועים כמו גם הערכות ואף לשאול את הילדים מה הם רוצים לעשות ביחד איתכם, כל זאת מתוך מטרה להוביל להנאה שהיא משותפת גם לכם כמבוגרים אבל גם לנכדים הצעירים שרוצים לחזור שוב ושוב, לבית של סבא וסבתא.