בילוי מושלם עם הנכדים – בכל מזג אוויר: אטרקציות מהנות בראשון לציון

אם אתם מחפשים בדיוק איך להעביר את הזמן הפנוי והיקר שלכם ביחד עם הנכדים האהובים, הגעתם בדיוק למקום הנכון. בראשון לציון יש לא מעט מקומות אטרקטיביים לבילוי עם ילדים, רבים מהם מקורים וממוזגים כך שתוכלו לבקר בהם בכל מזג אוויר. בסקירה הבאה נציג לכם את כל מה שצריך לדעת על אטרקציות בראשון לציון, כל זאת מתוך מטרה לנצל את השהייה עם הנכדים לטובת יצירה של בילוי משותף, בלב הארץ.

מבלים עם הנכדים במופע של רוי בוי

רוי בוי הוא כוכב ילדים אהוב ומוכר אשר פועל מזה שנים רבות בתחום הילדים, כאשר המופע החדש שלו בפארק ראשון לציון הוא בדיוק מה שאתם מחפשים בשביל זמן איכות משותף ומהנה. מדובר במופע שבמסגרתו רוי בוי ביחד עם ג'נגו הסוס לחפש אחר סוס את הזהב וכן תיבה מסתורית, כאשר לכל אורך המופע משלב ואלמנטים אשר כוללים מוסיקה הפעלות כמו גם מסתורין שהופך את המופע שלו למופע ייחודי ובלתי נשכח. המופע הזה הוא מופע מושקע במיוחד בשבילכם בקיץ האחרון, ולאור הביקוש הוחלט לפתוח שורה של מופעים נוספים בשל דרישת הקהל. על כן, כסבים וסבתות אשר משקיעים בנכדים שלהם, אפשר ואף רצוי לנצל את ההזדמנות לטובת הזמנה של כרטיסים למופע, כאשר לצד זה תקבלו לא רק יכולת לצפות במופע אלא גם לקחת חלק ביחד עם הנכדים בשורה של פעילויות.

הפארק בראשון לציון מתעורר לחיים, וזאת בעקבות הקמה של מגוון רחב של אטרקציות שיכולות להתאים לא רק לדור הצעיר, אלא גם לדור המבוגר שמצטרף לפעילות ואף יכול לנצל את ההזדמנות בשביל לחזור לילדות, כחלק משילוב של פעילויות מהנות שמתרחשות בפארק. בין הפעילויות ניתן למנות בין היתר קטיף של פירות העונה, מתחם קצף, אזור בילוי והסעדה לצד הפתעות נוספות, כל זאת במסגרת של כרטיס אחד. התשלום מתבצע בעבור ילדים מעל גיל שנה, ולאור הביקוש, מומלץ שלא להתמהמה אלא לנצל כבר עכשיו את סדרת המופעים החדשה, כל זאת מתוך מטרה לנצל את הזמן ולהפוך את הזמן הפנוי שלכם ביחד עם הנכדים לחוויה שתיחרט היטב בזיכרון שלכם, ובוודאי שלהם כמעריצים של כוכב ילדים בסדר גודל כמו של רוי בוי.

 

 

סינמה סיטי ראשון לציון

בכל חודש יוצאים סרטי קולנוע חדשים לאקרנים, כאשר רבים מהסרטים הללו מתאימים לקהל של ילדים. סינמה סיטי בראשון לציון הוא בית קולנוע ענקי, שבו תוכלו למצוא מתחם קניות, מסעדות מגוונות, מכונות משחק וכמובן – אולמות קולנוע מפנקים המקרינים את כל הסרטים הכי מדוברים של התקופה. אין ספק שמדובר במקום אידיאלי לבילוי עם ילדים בכל תחזית מזג אוויר ובכל זמן בשנה.

איי ג'אמפ

אחרי שדיברנו על רוי בוי פארק, הגיע הזמן שנכיר להם פארק מסוג אחר – פארק איי ג'אמפ בראשון לציון. כפי ששמו מרמז, מדובר בפארק שתמצאו בו מתחם עצום של טרמפולינות שיאפשרו לכם ולילדים לקפץ ככל שתוכלו. זוהי חוויה מיוחדת מסוגה לילדים, שכן הטרמפולינות יאפשרו להם לקפוץ בצורה חופשית, לקפוץ לרוחק, לטפס על חבל ועוד. שימו לב כי הכניסה היא מגיל 3 בלבד, כך שאם אתם מחפשים פעילות לילדים צעירים יותר, כדאי לשקול ביקור במקום אחר.

לסיכום

זה הזמן לפנק את הנכדים האהובים שלכם ולצאת ביחד איתכם למסע קסום שישאיר טעם של עוד במגוון אטרקציות בראשון לציון, עד לפעם הבאה.