שירותי שליחויות רפואיים

עולם מתקדם ומהיר מספק לרבים את האופציה לשלוח מסמכים, מכתבים, וטפסים דרך האימייל, או באתרים שמציעים שירותים און ליין. בזמן שאתרים של קופות החולים, של מוסדות ציבור ושאר ארגונים – מספקים בדרך כלל את האופציה לצרף קבצים. עם זאת, בעולם הרפואה, יש עדיין מוסדות שנשארו כמה צעדים מאחור, ועדיין מבקשים לשלוח מסמכים רפואיים באמצעות שליחות או בדואר, בזמן שיש גופים שצריכים לשלוח דגימות, מבחנות ושאר ממצאים למעבדות ולמספר יעדים.

שליחויות רפואיות – גם למי שלא סומך על אף אחד אחד…

מי שצריך לשלוח את מסמכים, בדיקות, תוצאות מעבדה ושאר אלמנטים רפואיים – לעיתים סומך רק על עצמו ולכן יטרח להגיע באופן אישי אל כול מרפאה/סניף של ביטוח לאומי ואל כל מוסד שדורש מסמכים רפואיים או פריטים שקשורים לרפואה. החדשות הטובות הן, כי כיום אפשר לשלוח כל מסמך, פריט, בדיקה, או חבילה באמצעות שירותי שליחויות רפואיים. אם תיכנסו אל האתר הזה https://mydelivery.co.il/– תוכלו להבין כיצד מתבצעת שליחות רפואית באופן מהיר ויעיל.

שירותי שליחויות רפואיים - עידן בן אור

אז כיצד מיעלים ומקדמים תהליכים?

אם אתם נמצאים בצד של מי שעובד בתחום הרפואי וצריך לשלוח כל פריט רפואי, או אם אתם צריכים לשלוח מסמך/ בדיקה/ תוצאות וחוות דעת בדואר או דרך שליחים: מומלץ להיעזר בשירותים של מיידליברי. כיום, מי שעוסק בתחום הרופאה, מי שעובד בתחום הבריאות, מי שחוקר במעבדה – יכול להיעזר בשירותים של מיידליברי על מנת לשלוח בבטיחות כל פריט או מסמך. גם מי שצריך לשנע מסמכים פריטים בדיקות, טפסים, מסמכים וכולי – יוכל לקבל שירות משלוח דואר מהיום להיום על ידי שליח מיומן של החברה.

למה לא לשלוח בדואר רגיל?

אם אתם גרים מספיק זמן בישראל אתם בוודאי כבר מבינים שרשות הדואר  אינה מתפקדת כהלכה, וכי לא חסרים מקרים בהם חבילות ומכתבים מתעכבים במשך שבועות רבים עד שהם מגיעים ליעדם. בכך קשה יותר להתמודד עם מקרים בהם יש צורך להגיש מסמכים במהירות, כמו במקרים של הגשת תביעה לקצבת סיעוד, או במקרים של הגשת מסמכים או חבילות שיש להן חשיבות עליונה.

ייעול התהליכים קורה כפי שהזכרנו באמצעות השירותים של חברת mydelivery המציעה משלוחים מהיום להיום, משלוחי אקספרס, משלוח מהיר של ציוד רפואי ושל מסמכים רפואיים, משלוח בדיקות, חומרים וכלי עבודה.

מיידליברי אשר הוקמה בשנת 2019 נועדה כדי לספק שירות דואר מהיר וחכם. מלבד שירותי שליחות רפואית שעליהם להתבצע במומחיות: מציעה מיידליברי העברת סחורה, הצמדת שליחים למשלוחים קבועים, שירות מסירות משפטיות, משלוחי בדיקות מעבדה, משלוח החתמות פיננסיות ועוד. בכך אפשר להניע תהליכים קדימה ולדאוג לקידום האינטרסים שלכם, של הקרובים שלכם או של מקום העבודה.