האם מגיעה לכם אזרחות אירופאית בגלל המוצא של סבא או סבתא?

אם עד לפני מספר שנים היכולת להוציא דרכון אירופי הייתה מוגבלת ובגדר של חלום רחוק, כיום התמונה שונה לחלוטין, וזאת בשל היכולת ליצור קשר עם חברה מקצועית המתמחה בתחום ואשר מאפשרת לעבור את ההליך בהתאם לתנאי הסף ועם שימת דגש על ניצול של ההיסטוריה המשפחתית לטובת מתן דרכון המקנה שורה ארוכה של יתרונות. למעשה, מדינות האיחוד האירופי מאפשרות לאזרחים זרים ובוודאי לישראלים לקבל את הדרכון תחת תנאים מסוימים, כאשר לכל מדינה יש את הייחודיות שלה ועל כן צריך לקחת בחשבון כי עצם היותכם צאצאים אינה מבטיחה כי תקבלו את האזרחות אלא רק במידה ואכן תשלימו את כל השלבים בדרך, כפי שנסביר כעת.

אזרחות אירופית – כל מה שצריך לדעת

אזרחות אירופית הפכה בשנים האחרונות לכרטיס הכניסה של ישראלים רבים אשר רוצים לפתוח דף חדש באירופה או מעוניינים לנצל את הדרכון לטובת שורה של הטבות, כמו למשל כניסה לארה"ב או אוסטרליה ללא צורך בהנפקה של ויזה. מידע מפורט בנושא אזרחות אירופית מאפשר לכם לקבל מידע מהימן אודות התהליך, כאשר צריך לשים לב כי תנאי הסף הבסיסיים כוללים קודם כל הגשה של בקשה מטעם בגיר מעל גיל 18 לצד איסור על עבר פלילי שיכול להקשות עליכם לקבל את הדרכון. נוסף לכך, במסגרת הגשת הבקשה תידרשו להנפיק מסמכים הכוללים בין היתר תעודת נישואין או תעודת פטירה, שנת עלייה לארץ לצד אילן יוחסין שיוכיח כי אכן אתם צאצאים של בני המשפחה.

קבלת ליווי מצד חברה מקצועית המתמחה בתחום היא חיונית, הן בשל הליך בירוקרטי והן בשל היכולת להישאר במעקב אחר הגשת הבקשה אל מול הרשויות, כאשר חברה בעלת ניסיון תדע לספק לכם את המעטפת המקצועית הטובה ביותר לטובת השקעה כספית משתלמת שתניב בסופו של דבר את היכולת לקבל את האזרחות ובהתאם לכך גם דרכון לא רק בעבורכם, אלא גם בעבור בני המשפחה והילדים.

 

 

תעודת הביטוח שלכם בעידן גלובלי

היתרון הבולט של הוצאת אזרחות אירופית נובע בעקבות היותה "תעודת ביטוח" המאפשרת לכם להיות רגועים כי בכל מקרה של מציאות ביטחונית או כלכלית מורכבת כאן בישראל, תוכלו לפתוח דף חדש באחת ממדינות האיחוד האירופי. לצד זה, אי אפשר להתעלם גם מהיכולת לבצע השקעות פיננסיות חכמות באירופה מתוקף היותכם אזרחים, וזאת מתוך מטרה לשפר את המצב הכלכלי וזאת דרך השקעה פיננסית המתבצעת במדינות האיחוד, כל זאת לטובת ניצול האזרחות בעידן גלובלי המאפשר לכל אחד ואחת (וגם בגילאים מבוגרים) לשפר את המצב הכלכלי על ידי ביצוע של השקעות נדל"ן באירופה או השקעה בשווקים התוססים של אירופה. מאחר ומדינות האיחוד מציגות נתונים כלכליים מצוינים, ניתן בהחלט לצפות כי במסגרת המחייב השקעה כספית תוכלו לפתוח בעבורכם ובעבור בני המשפחה דף חדש, בין אם תבחרו לעבור להתגורר באופן זמני או קבוע באחת ממדינות האיחוד האירופי הידועות במדינות פתוחה ומקבלת מאוד של אזרחים זרים, כולל ישראלים.

רילוקיישן – כבר לא חלום רחוק

המציאות הביטחונית הרגישה לצד יוקר המחייה מובילים למחשבות לגבי ביצוע של רילוקיישן, בייחוד בקרב בעלי מקצוע חופשיים שרוצים לעבוד מעבר לים, בין אם קיבלו הצעה מחברה בינלאומית ובין אם רוצים לפתוח עסק. למעשה, היכולת לקבלת הדרכון היא אפשרית וקיימת, אולם צריך לקחת בחשבון כי לרוב מדובר בהליך ארוך שנמשך בין שנה וחצי ועד ארבע שנים, תלוי במדינה ועם שימת דגש על מעבר של כל השלבים בדרך להגשמת חלום בדמות דרכון.

לסיכום

הוצאת דרכון אירופי מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם כצאצאים של סבא וסבתא שנולדו וגדלו באירופה לקבל את הדרכון, וזאת בתנאי כי אתם עומדים בתנאי הסף. ליווי מקצועי הוא הכרחי, וזאת מתוך מטרה להגדיל את הסיכויים ובהתאם לכך לפתוח בדף חדש – מעבר לים.