אף פעם לא מאוחר – למה כדאי לטוס להודו בגיל הזהב?

תת היבשת הודו מושכת מזה עשרות שנים אלפי ישראלים, רובם צעירים אחרי צבא כמו גם סטודנטים. יחד עם זאת, הודו מתאימה לא רק בעבור חבר'ה אחרי צבא אלא גם בעבור מבוגרים שחצו את גיל ה-50, וזאת בעקבות שפע של אטרקציות, מסעדות, מלונות ברמה של חמישה כוכבים וכן יכולת לבצע התאמה מדויקת של הטיול לצרכים הנדרשים – החל מטיול בטן גב ועד טיול אתגרי. אף פעם לא מאוחר לטוס גם בגיל הזהב, ובסקירה הבאה תוכלו לקבל את כל המידע מדוע כדאי גם לכם להצטרף

הוצאת אשרה באופן קל ופשוט

בניגוד למדינות אחרות כמו למשל ארה"ב או אוסטרליה, אשרת כניסה לשם היא קלה וניתן לבצע את התהליך בליווי של חברה מקצועית אשר מתמחה בתחום. משרד ההגירה של הודו אישר בשנת 2019 לישראלים כמו גם אזרחים זרים להוציא אשרה דרך האינטרנט וללא צורך בהגעה פיזית לשגרירות, כאשר בזכות השירות אותו אתם מקבלים דרך החברה תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ומאמץ, לטובת קבלת אשרה זמנית לחודש, שנה או אפילו כחמש שנים, כאשר שימו לב כי הביקור במדינה מוגבל ל-90 יום בלבד.

 טיול מאורגן

אם אתם לא רוצים להתעסק בארגון של הטיול ולוקחים בחשבון גם את העובדה כי הודו היא מדינה עצומה, אפשר לשקול להירשם לטיול מאורגן אשר מאפשר לכם להיחשף לנופים עוצרי הנשימה של המדינה לצד יצירה של קשרים עם בני גילכם, ובכך לנצל את הטיול לטובת יצירה של קשרים חברתיים שיכולים ללוות אתכם גם לאחר החזרה לארץ. כאן תוכלו למצוא טיפים לבחירה של טיול מאורגן, כל זאת מתוך מטרה לנצל את הטיול המאורגן לטובת יצירה של שקט נפשי וידיעה ברורה כי אתם מקבלים את המענה המדויק מבחינת אופי החופשה המבוקשת.

 

 

מחייה זולה

אחד מהיתרונות הבולטים של טיול בהודו נובע גם בזכות תנאי מחייה זולים בעשרות ולעיתים גם מאות אחוזים מיעדים אחרים במזרח, כמו למשל תאילנד או לאוס ובוודאי ליעדים מבוקשים באירופה. ניתן לסגור טיול במדינה בעלות כספית אטרקטיבית מאוד ואפילו עם עודף בכיס, כאשר דרך הצטרפות לקבוצות ברשתות החברתיות המתמקדות בהודו ניתן לקבל טיפים מעולים ממטיילים אשר יאפשרו לכם להרכיב טיול במסגרת התקציב אותו קבעתם מראש.

טיסות ישירות

לאור הביקוש הגבוה לטיסות להודו, יותר ויותר חברות תעופה החלו לפתוח קווים ישירים לטיסה מישראל ליעדים שונים בהודו, כמו למשל עיר הבירה דלהי או גואה אשר זוכה לביקוש גבוה בעקבות תהליך פיתוח מואץ המתבצע על ידי ממשלת הודו מתוך מטרה לקדם כניסה של תיירים למדינה. החופים עוצרי הנשימה כמו גם המלונות ברמה של חמישה כוכבים הפכו את גואה ליעד מבוקש מאוד, ועל כן מדובר בהזדמנות מצוינת בעבור מבוגרים ליצור טיול מפנק ביעד חלומי ובמרחק טיסה ישירה של שש שעות בלבד.

לסיכום

בגילאים מבוגרים כאשר הילדים כבר עזבו את הקן ויוצאים לפנסיה, אין ספק כי סגירה של טיול ביעד מרוחק כמו הודו מהווה הזדמנות מעולה להכיר תרבות חדשה ומרתקת כמו גם ליצור חופשה מהנה ובלתי נשכחת. לאור היתרונות בכל הקשור להוצאה של אשרת כניסה מהירה וללא צורך ביציאה מהבית, סגירה של טיול מאורגן כמו גם מחייה זולה וכן טיסות ישירות, עכשיו זה הזמן להתחיל ולארגן את הטיול אשר יוביל בסופו של דבר להיכרות עם תת יבשת מרתקת שתיחרט היטב בזיכרון ואף תוביל לטיולים נוספים, גם בגיל הזהב.