כאבים בידיים וברגליים: מה אפשר לעשות בנושא בגיל מבוגר?

כאבים באזור הידיים כמו גם הרגליים הם כאבים שמשפיעים באופן משמעותי על איכות החיים, בייחוד בקרב אנשים מבוגרים. למעשה, בשנים האחרונות המודעות לגבי ההשפעה של כאבים כרוניים נמצאת בנסיקה, ועדות לכך ניתן למצוא באמצעי התקשורת כמו גם בפרסומים מדעיים אשר מצאו קשר ישיר בין כאבים לבין חוסר יכולת לתפקד, גם בכל הקשור לביצוע של פעולות יומיומיות. אם גם אתם חווים את הכאבים הללו, חשוב לדעת כי אין מדובר בגזרת גורל ומעבר לטיפול המתבצע אצל רופא המתמחה בתחום, ניתן בהחלט לקבל גם טיפול משלים המתבצע דרך מרכז מוביל בתחומו – מרכז רפאל.

טיפול בכאבים – הכירו את מרכז רפאל

עולם הרפואה המשלימה הפך לחלק בלתי נפרד מעולם הטיפולים, בייחוד בכל הקשור לטיפול בכאב אקוטי באזור היד והרגליים. רבים מאלו אשר סובלים מהכאבים הללו מדווחים על אי נעימות כמו גם קושי לתפקד, כאשר לא פעם הטיפול הקונבנציונלי לא מצליח לספק את המענה מבחינת היכולת של הגוף לרפא את עצמו. בדיוק כאן נכנס לתמונה מרכז רפאל אשר הוקם על ידי ד"ר רפי פרטר, מומחה בעל שם עולמי בתחום. ד"ר פרטר פיתח שיטה ייחודית המבוססת על אבחון רב מערכתי הכולל בדיקה של חוליות הגב, בדיקת הלשון כמו גם הדופק לצד בדיקת מערכת השרירים, וזאת מתוך מטרה ליצור תוכנית טיפולים מותאמת אישית.

בבסיס השיטה אותה פיתח ד"ר פרטר ואשר סייעה לאלפי מטופלים במשך למעלה מ 30 שנה עומדת ההנחה כי לכל אדם יש את היכולת לעורר את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף, גם כאשר מדובר בכאבים חזקים באזור הידיים והרגליים. הצוות המקצועי של המרכז מורכב מאנשי מקצוע מנוסים אשר תומכים בכם לכל אורך הדרך ומספקים שורה של טיפולים – החל מטיפול שיאצו ועד דיקור. שיטה זו היא למעשה שיטה שעובדת על כל הגוף והיא זוכה לביקורות מהללות מצד מטופלים. על כן, מדובר בהזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור מענה אלטרנטיבי לטובת טיפול בכאבים.

 

 

האם השיטה מתאימה גם לאנשים בגיל מבוגר?

התשובה היא בהחלט כן. מרכז רפאל חרט על דגלו מאז יום הקמתו לסייע למבוגרים כמו גם צעירים בהתמודדות הלא פשוטה עם הכאבים, מתוך הבנה כי יצירת תקשורת תקינה בין הגוף לבין המוח היא זו שתאפשר למבוגרים שעברו את גיל 50 ליצור אורח חיים בריא, וזאת בעקבות שיטה אשר בודקת את כל המקורות לבעיה ובהתאם לכך את התפקוד של  כל הגוף, כאשר רק לאחר מכן מתאימים את הטיפולים הנכונים למטופל. לכן, אי אפשר לקבוע מראש טיפול אחד שיתאים לכולם, אלא כל אחד מקבל את הטיפול שמתאים למקור הבעיה ממנו הוא סובל.

יצירת שינוי באמצעות שיטת רפאל

טיפול בכאבי ידיים כמו גם רגליים מתבצע במספר אופנים – החל מפיזיותרפיה ועד לטיפול תומך כמו למשל דיקור. קבלת החלטה לגבי אופן הטיפול במרכז רפאל מבוססת על איתור של מקור הבעיה ובהתאם לכך קביעת תוכנית טיפול, מתוך הבנה כי הגורם שמוביל לכאב כמו למשל דלקת או זיהום. אצל מבוגרים, הכאבים השכיחים ביותר הם כאבים בברך כמו גם כאבים במפרק כף היד, ועל כן באמצעות פנייה למרכז תוכלו גם אתם ליצור שילוב בין  רפואה קונבנציונלית לבין רפואה אלטרנטיבית שמצליחה לסייע לאלפי מטופלים, גם בקרב בני הגיל השלישי.

לסיכום

אם אתם סובלים מכאבים, זכרו כי אין מדובר בגזרת גורל אלא ניתן בהחלט לטפל, וזאת באמצעות פנייה למרכז רפאל אשר מתמחה בתחום מזה שנים רבות. באתר הרשמי של המרכז תוכלו לקבל מידע נוסף אודות הטיפולים כמו גם סיפורי ההצלחה, וזאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של תהליך ריפוי ושיקום שיוביל באופן ישיר גם לאיכות חיים משופרת.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.