הגוזלים עזבו את הקן? הגיע הזמן לרענן את הבית ולעצב אותו מחדש

הרגע שבו אתם מבינים כי הילדים כבר גדלים ועתידים לעזוב את הבית שבו נולדו וגדלו הוא לא פשוט בעבור כל הורה, בין אם מדובר בילד הבכור ובין אם מדובר בילד האחרון בשרשרת שפורס כנפיים. בשביל לעורר את עצמכם מחדש ואף ליצור מקום שיכול לייצג אתכם כהלכה, רצוי להקדיש זמן ומחשבה לטובת תכנון וריענון מחדש של חדרי הבית, וזאת מתוך מטרה לשקף את הסטטוס החדש שלכם כזוג שמתחיל את דרכו מחדש  – ללא הילדים שיגיעו לבקר מעת לעת. בשביל לסייע לכם, בחרנו להציג את מיטב הטיפים לחידוש הבית בתקציב מוגבל ועם שימת דגש על התאמה לקהל מבוגר. מוכנים? בואו נתחיל.

עיצוב מחודש של חדר השינה

חדר השינה הוא החדר המרכזי בכל בית ובוודאי בבית שבו נותרתם שניכם. בשביל לחדש את חדר השינה מומלץ קודם כל להחליף את המיטה כמו גם המזרן, ולהתחדש במיטה חדשה שתספק לכם גם את הנוחות המקסימלית אבל גם עיצוב קלאסי שגם בעוד מספר שנים תתחברו אליו מאוד. במקום לצאת מהבית ולשוטט בחנויות, זה הזמן להיכנס לאתר האוס דייזין אשר מאפשר לבצע רכישה של מגוון פריטי ריהוט לחדר השינה (כולל חדרים נוספים) בעלות כספית נוחה ועם שימת דגש על יחס אישי, מקצועיות ואמינות. בכך, ניתן יהיה להוביל ליצירה של חדר שינה מחודש ואסתטי, מבלי לצאת מהבית ובעלות כספית נוחה לכל כיס.

התקנה של בית חכם

דרך מצוינת לשדרג את הבית ואף לנצל את הקדמה הטכנולוגית לעזרתכם יכולה וצריכה להתבצע באמצעות התקנה של מערכת בית חכם. מדובר במערכת שמאפשרת לכם לשלוט מרחוק על מכשירי החשמל, התאורה ועוד, כאשר במדריך הזה תוכלו לקבל מידע מורחב אודות התקנה של מערכת כזו בבית, כל זאת מתוך מטרה ליצור בית שמשרת אתכם ואת הצרכים החדשים שלכם, בייחוד בגיל מבוגר.

 

 

חדר עבודה במקום החדר הישן של הילד

הילדים עזבו את הקן והחדרים ריקים? ובכן, זה הזמן להסב את אחד מהחדרים לחדר עבודה. מדובר בחדר שישמש אתכם גם לטובת עבודה שוטפת אבל גם לטובת ביצוע של משימות כמו למשל תשלום חשבונות, מעבר על מיילים ועוד. כאן תמצאו שמונה צעדים בדרך לעיצוב מנצח של חדר עבודה בבית, כאשר שימו לב כי תכנון מדויק הוא המפתח לניצול מקסימלי של החדר. על כן, רצוי קודם כל לבנות לוח השראה וכן לתכנן את המיקום של כל רהיט, ובכך להשלים את המהפך מחדר שהיה מיועד לילדים לחדר שמיועד אך ורק בעבורכם.

שדרוג חדר הרחצה

אם עד לפני מספר שנים התפיסה של עיצוב חדר הרחצה היה גנרי למדי, כיום ניתן לראות במגזינים כמו גם ברשתות החברתיות כיצד החדר הזה הפך לחלק משמעותי מאוד בתהליך העיצוב. עזיבה של הילדים מהווה הזדמנות מעולה בעבורכם ליצור חדר מפנק שנראה ממש כמו במלון, כאשר אין צורך לשבור את החסכונות. שילוב של אקססוריז כמו למשל התקנה של ארון אחסון המשלב גם מראה, החלפה של וילון האמבטיה, מפיצי ריח דקורטיביים ועוד. דווקא הפרטים הקטנים הם אלו שעושים את ההבדל, ועל כן מדובר בהזדמנות מעולה ליצירה של חדר רחצה מחודש ונעים לשהייה.

לסיכום

עצם העזיבה של הילדים מהבית לא אומר שאתם צריכים להפסיק להשקיע בבית, אלא להפך. מדובר בהזדמנות מעולה ליצור מראה מחודש התואם את הצרכים הנדרשים שלכם ואת הטעם האסתטי, כל זאת באמצעות תכנון מדויק ושילוב של ריהוט איכותי כמו גם אקססוריז שישלים את המראה של הבית המחודש, בו תוכלו לשהות ביחד באינטימיות ועם אינספור זיכרונות חדשים.