האם כדאי לדיור מוגן לשכור את שירותיו של מעצב פנים?

אם עד לפני מספר שנים דיור מוגן היה מקום שבו מתגוררים בעיקר בעלי כיס עמוק, כיום ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה יותר ויותר פנסיונרים כמו גם מבוגרים מעל גיל 60 מחליטים לעבור לדירה חדשה בדיור מוגן, כחלק ממעטפת מקצועית המספקת לא רק דירות איכותיות אלא גם תמהיל המשלב פעילויות חברתיות, קהילה עוטפת וחמה וכן יכולת להמשיך את שארית החיים באמצעות ליווי אישי הניתן על ידי צוות של רופאים, אחיות ומנהלות רווחה. יחד עם זאת, למעבר למגורים בדיור מוגן יש השפעה לטווח רחוק מאחר ובממוצע המגורים בדיור מוגן הם למשך שנים ארוכות. ההתלבטות האם לשכור את שירותו של מעצב פנים היא התלבטות אמיתית, ובדיוק לשם כך בחרנו להציג את כל היתרונות ליצירת קשר – עוד לפני הכניסה לדירה.

ייעוץ והכוונה לטובת קיצור הליכים

המעבר מבית פרטי לדירה בדיור מוגן הוא מאתגר מאוד המלווה גם בלא מעט קשיים. באמצעות יצירת קשר עם מעצב פנים בעל ניסיון תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה שיקצרו בעבורכם את התהליך המעבר, החל מתכנון החלל החדש ועד קבלת החלטות לגבי ריהוט וחפצים שיעברו יחד איתכם. כיום תוכלו למצוא מעצבי פנים מומלצים באתר שיפוצים פלוס ובכך להוביל לקבלת החלטות נבונה שתאפשר לכם להיכנס לבית החדש בהקדם ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לצרכים.

ניצול החלל עד למקסימום

רוב הדירות במתחם של דיור מוגן הן דירות קטנות ולכן צריך לקחת בחשבון כי ישנם לא מעט אתגרים מבחינת היכולת לנצל את החלל לצד התקנה של פתרונות טכנולוגיים שנועדו לאפשר סביבת מגורים בטוחה ונעימה. המעבר לדירה קטנה מחייב חשיבה מחוץ לקופסה ועל כן מעצב פנים בעל ניסיון ידע לספק לכם את היכולת ליצור חלל מעוצ, פרקטי וכזה שתואם את הצרכים הנדרשים שלכם – החל מאופי החלוקה ועד בחירת הצבעים שיכתיבו את הטון של הדירה החדשה שלכם.

 

שמירה על מגבלות התקציב

על מנת לשמור על מגבלות התקציב בהליך של שיפוץ ושדרוג הדירה, רצוי ליצור קשר עם מעצב פנים אשר בהתאם לניסיונו ידע לבנות לו"ז המשלב גם את התקציב, ללא חריגות מיותרות ועם שימת דגש על עיצוב פנים מוצלח שמשרת את הטעם האישי ביחד עם רעיונות מקוריים של המעצב. הפיקוח על תהליך העיצוב מתחילתו ועד סופו יחסוך לכם הוצאות מיותרות ובהתאם לכך יאפשר להיכנס לבית החדש בביטחון מוחלט כי מגבלות התקציב אכן נשמרו.

הגשמת החזון

מעצב פנים בעל ניסיון של מספר שנים בתחום ידע להגשים את החזון שלכם ואף להוביל ליצירה של מרחב נעים שמשרת אתכם ואת הצרכים – החל מאירוח של בני משפחה ועד יצירה של עיצוב אינטימי המתאים לאדם אחד. הגשמת החזון באמצעות עבודה משותפת מהווה את הדרך הטובה ביותר להתגבר על קשיים, לקצר זמנים ובכך ליצור תהליך עיצוב שמגלם בדיוק את טעמכם האישי במעונכם החדש.

לסיכום

יצירת קשר עם מעצב פנים בעל ניסיון מהווה את הדרך הבטוחה לבצע את המעבר בצורה חלקה ועם שימת דגש על השקעה כספית משתלמת, כל זאת בזכות עבודה משותפת שמתחילה עוד בשלב התכנון הראשוני ועד לקבלת המפתחות. חקר שוק מקיף וכן בדיקת הכימיה אל מול המעצב תאפשר לכם להיות בטוחים כי לקראת התקופה החדשה של חייכם אתם מקבלים את הליווי והתמיכה, כל זאת מתוך מטרה להוביל ליצירה של בית חדש שילווה אתכם למשך שנים ארוכות, בשלווה ועם שימת דגש על מרחב קהילתי תומך.